Preskočiť na obsah
Viliam Bemš

Vzdelávanie

Viliam Bemš

Činnosti autoškôl

Obec
Pobedim
Od roku
2004
IČO
40 752 755

Viliam Bemš

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
916 23 Pobedim
Na trhu od
19. januára 2004
IČO
40 752 755
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 85.53)
Činnosti autoškôl

Podnikanie v číslach

22
rokov na trhu
2004
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Viliam Bemš

Viliam Bemš – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Pobedim. Podniká od 19. januára 2004.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti autoškôl“ (85.53). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad inštruktor autoškoly.

Základné údaje

Obchodné meno
Viliam Bemš
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
40 752 755
Dátum vzniku
19. januára 2004
Miesto podnikania
916 23 Pobedim
Živnostenský register
Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom, vložka č. 230-11904
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 85.53)
Činnosti autoškôl

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Viliam Bemš zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Inštruktor autoškoly

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Viliam Bemš?

Miesto podnikania je v obci 916 23 Pobedim.

Čím sa Viliam Bemš zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti autoškôl“ (85.53). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: inštruktor autoškoly.

Aké je IČO – Viliam Bemš?

IČO je 40 752 755.

Odkedy podniká Viliam Bemš?

Podnikanie začalo 19. januára 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Viliam Bemš podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese viliam-bems.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.